MAS Říčansko, o.p.s.  

  PARTNER PRO ROZVOJOVÉ PROJEKTY REGIONU                                                 

Získejte regionální značku Zápraží pro své výrobky či též služby v cestovním ruchu

Místní akční skupina Říčansko vyhlašuje výzvu na příjem žádostí o regionální značku Zápraží originální produkt®. Certifikovat si můžete vaše výrobky a produkty. Historicky podruhé je též možné v regionu za Prahou využít možnost certifikovat ubytovací a stravovací služby.

Značka, jejíž kolébka je od roku 2012 na Říčansku, přináší výrobcům i službám větší prestiž, propagaci, známost a mnoho dalších výhod.

Důležité je splnit certifikační kritéria a ukázat jedinečnost svých výrobků či poskytovaných služeb i ve vztahu k sounáležitosti s regionem.

Žádosti přijímá MAS Říčansko od 1.2. do 31.3. 2015. Podrobné informace o značce najdete na webu Asociace regionálních značek ČR www.regionalni-znacky.cz/zaprazi či kontaktuje manažera značky Zápraží Aleše Rudla na emailu projekty@ricansko.eu.

Působnost značky se v loňském roce rozšířila z oblasti Říčanska, až na Dolnobřežansko k Vranému nad Vltavou. Lze tak žádat na území čítající 51 obcí.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým ho dovoluje objevovat a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své" místní výrobce.