MAS Říčansko, o.p.s.  

  PARTNER PRO ROZVOJOVÉ PROJEKTY REGIONU                                                 

Modlitba za domov 28.10.

Osmý ročník ekumenického setkání lidí dobré vůle Modlitba za domov začne v Praze 28. října 2014, ve sváteční Den vzniku samostatného československého státu. Mottem letošní Modlitby za domov je "Rodina mi dává kořeny i křídla". Modlitba za domov 2014 nabídne pestrý kulturní a duchovní program pro děti i dospělé, jenž se bude odehrávat na třech místech v Praze ve dnech 28. října a 3. listopadu 2014.

 

Koncert legend v komponovaném pořadu o rodině a pro rodinu se bude konat 28. října od 15 hodin v kostele Nejsvětějšího srdce Páně na Náměstí Jiřího z Poděbrad (metro A) v Praze 3. V pořadu vystoupí Spirituál kvintetMusica Bohemica a řada zajímavých hostů. Pořad bude živě přenášet od 15 hodin Česká televize - ČT 2 .

 

Kulturně-duchovní festival pro celou rodinu se bude konat 28. října od 9:30 do 13:30 hodin v Komunitním centru Matky Terezy - U Modré školy 2337 - Praha 11 - Háje (metro C). Pro děti bude na festivalu připraveno divadelní představení Princ egyptský, soutěže o ceny, výtvarné a tvůrčí dílny. V rámci festivalu vystoupí skupiny The NeonsJAVORY BEAT - Hany a Petra Ulrychových. Kulturně duchovní festival bude přenášet od 9:30 do 13:30 online internetová televize Hope TV.

 

Otevřená konference Místních akčních skupin na téma "Venkov fandí rodině" se uskuteční 3. listopadu 2014 od 13 hodin v sále Kardinála Berana v Arcibiskupství pražském na Hradčanském náměstí.

 

Podrobný program Modlitby za domov 2014 naleznete v níže uvedených plakátech. Na všechny akce je vstup zdarma. Jste srdečně zváni na všechny akce.

 

 

Koncert legend v komponovaném pořadu o rodině - přímý přenos ČT 2 -
kostel Nejsvětějšího srdce Páně na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3

Modlitba za domov 2014 - Koncert legend v komponovaném pořadu o rodině - klikněte na obrázek

 

 

 

Kulturně-duchovní festival pro celou rodinu

Komunitní centrum Matky Terezy - Praha 11 - Háje

Modlitba za domov 2014 - Program v komunitním centru Matky Terezy - klikněte na obrázek

 

 

Přehled všech akcí Modlitby za domov 2014

Modlitba za domov 2014 - Souhrný plakát - klikněte na obrázek

 

 

Konference - Venkov fandí rodině

Sále Kardinála Berana v Arcibiskupství pražském na Hradčanském náměstí

 

Další informace k Modlitbě za domov 2014 naleznete na www.modlitbazadomov.cz